Сучасні шафи купе в стилі модерн

Перше, на що Ви можете звернути увагу, дивлячись на інтер’єр, оформлений стилем модерн — це виражена плавність його ліній, відсутність гострих граней, будь-якої різкості в декорі. Стиль модерн в більшій мірі, ніж будь-який інший природний і органічний, що виражається через властиві йому пластичність, велику кількість природних матеріалів, а також орнамент з квіткових візерунків. Разом з тим інтер’єру в стилі модерн властиво своєрідне поєднання розкоші і комфорту. Також відмінною міткою стилю модерн в дизайні можна назвати компіляцію різних стилістичних і культурних прийомів при збереженні цілісної картини гармонії, настільки властивої цьому стилю. Різноманітні візерунки, декоративне оздоблення, розпис створюють органічну атмосферу приміщення квартири.

Меблі, присутня в інтер’єрі, виконаному стилі модерн найчастіше корпусні. Класичний варіант оформлення передбачає наявність таких меблів, як масивні шафи, стільці, комоди. Обов’язкова присутність плавних ліній, хоча б в деталях: на ніжках стільців і столів, підлокітниках. При оформленні також вітаються інкрустації, виготовлені з натуральних матеріалів — дерево, камінь, різні, що імітують натуральні, напилення. У стилі модерн часто має місце використання кованих елементів в оформленні інтер’єру, наприклад, ковані ручки для шафи або комода, підставка для книг, кашпо або невеликий журнальний столик. Оригінальне рішення дизайну в даному стилі — використання каміна, прикрашеного кованими елементами з масивних металевих деталей або ліпниною.

Завершальною рисою стилю модерн є велика кількість скла в декорі. Для модерну характерні скляні елементи інтер’єру декору як самостійна художня цінність, особливо широко представлено скляні блоки, скомпоновані в вітражі. Вітражами можна досить стильно оформити вікна. Також, ймовірно що використання в інтер’єрі венеціанського скла, з якого можуть бути виконані вишукані вази, якими прикрашені столи, шафи купе, комоди, складуть незабутнє враження на гостя, або друга сім’ї.

Декор стель будинку в стилі модерн може бути оформлений як в досить складному виконанні, такому як декоративна ліпнина, декоративні дерев’яні балки, так і в більш простому — світла, зовнішні.

Оставить ответ

Вы можете использовать эти HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>